“І просто на очах розквітли пишні бутони півоній”…

23:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

4 травня у Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв відбувся майстер-клас для вибагливих панянок “Весняна квітка” при підтримці дружнього до жінок та дівчат простору “Вільна” https://t.me/VilnaMykolaiv . Культурно-мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила для проведення заняття досвідчену майстриню Світлану Бойкову-Калюжну, яка навчила дівчат вишуканому мистецтву створення текстильної брошки “Півонія”.
Весна знаходиться на піку свого розквіту. Місто заквітчане у аромати нарцисів, тюльпанів, першоцвітів та яблуневого цвіту. Зовсім скоро настане час справжньої квіткової панни – ароматної Півонії. Але ми не стали чекати і наблизили цей момент просто сьогодні”, – так розпочала свою розповідь про подію голова асоціації “Арт-спокуса” Валентина Кривцова.
У фойє бібліотеки увагу учасниць майстер-класу одразу привернула нова персональна виставка Світлани Бойкової-Калюжної “Берегиня надії”. Живописні картини з квітковими натюрмортами створили саме той настрій, який нам був потрібен для творчості. Надихнувшись, панянки поспішили до артлокації, аби скоріше розпочати творчий процес. Кожна обрала свої відтінки тканини для майбутньої квітки”, – продовжила пані Валентина. – Далі розпочалось дивовижне дійство. Дівчата чаклували над напівпрозорими площинами шовку, вирізали, зшивали, нанизували пелюстки на нитку та обпалювали. Пелюстка до пелюстки – і просто на очах розквітли пишні бутони півоній. Залишилося тільки додати застібку і закріпити бісерні тичинки. Барвисті квіти заполонили затишний простір: білі, рожеві, жовті, помаранчеві і навіть патріотичні синьо-жовті.
Кожній з учасниць хотілося швидше приміряти власноруч зроблену прикрасу. Брошки закріплювали на блузки і куртки, вплітали у волосся, навіть обговорювали
декорування капелюха для поїздки на море. Гарні та усміхнені красуні об’єдналися для загального фото на згадку про цей весняний феєрверк”.
P.S.: “Виявляється, так легко подарувати людині щастя. І ми знаємо, як це зробити!” – говорять мисткині асоціації “Арт-спокуса”.