Гостями 29-го Міжнародного Львівського BookForum стануть Маргарет Етвуд і Ніл Ґейман

12:12

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

З 6 по 9 жовтня 2022 року у Львові відбудеться 29-й міжнародний BookForum. Видання The Guardian 13 вересня повідомило, що канадська авторка роману-антиутопії “Оповідь служниці” Маргарет Етвуд і англійський фантаст Ніл Ґейман візьмуть участь у фестивалі.

Одним з партнерів BookForum став британський фестиваль Hey Festival, і завдяки цьому партнерству трансляцію подій можна буде подивитися у всьому світі англійською та іспанською мовами. Крім того, він підготував низку подій з урахуванням міжнародної цифрової аудиторії, повідомляє Суспільне.

Міжнародна директорка фестивалю Hay Крістіна Фуентес Ла Рош сказала, що програма фестивалю була сповнена “голосів, які потрібно вивчати та надихати”: “Ця програма є актом непокори, викликом тим, хто хоче обмежити свободу слова та толерантний обмін думками, а також каталізатором глобальних змін”.

“У програмі: Етвуд говоритиме з Юрієм Прохаськом, турецька письменниця Еліф Шафак – з Катериною Калитко. Ізраїльський антрополог Ювал Ноа Харарі разом із британським фантастом Нілом Ґейманом спілкуватиметься з українською журналісткою Севгіль Мусаєвою”, – пише The Guardian.

Ґейман сказав, що проведення фестивалю в цей час було “сміливим актом опору, який дозволяє таким письменникам, як я, солідаризуватися з письменниками та читачами України”.

Кураторка і журналістка Львівського BookForum Софія Челяк зазначила, що програма побудована для вирішення незручних запитань, на які може не бути однозначної відповіді: “Це простір, де письменники та читачі можуть поставити запитання та розповідати свої історії, розмова, яка ведеться всупереч злу, яке прагне придушити нашу свободу”.