Фестиваль настільних ігор «Миколаївська фішка» відбудеться 8 червня

21:22

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького нагадує, що 8 червня з 10.00 до 17.00 в бібліотеці можна буде знайти свою точку гравітації. Як? Потрібно відвідати Фестиваль настільних ігор «Миколаївська фішка»!

Ми продовжуємо вас знайомити з іграми та локаціями фестивалю. І сьогодні – про Червону локацію, яка розміститься в Клубній кімнаті бібліотеки.
Чи знайома вам фраза «Місто засинає. Прокидається мафія»? Найімовірніше, що так. І ви знаєте, що мова йде про «Мафію» – унікальну гру на всі часи. Мода на різноманітні рольові ігри приходить і йде, і лише мафія безсмертна. Важко зустріти людину, яка хоча б загалом не знає, як грати в неї, а варіації мемів «місто засинає, прокидається мафія» нескінченні.
Для тих, хто вперше почув про такий феномен, трошки розкажемо що до чого. «Мафія» – рольова гра у детективному жанрі, яка моделює боротьбу організованої меншості проти неорганізованої більшості. За сюжетом мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити до в’язниці всіх злочинців до одного; у відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення мирних жителів.
У цієї гри є багато варіацій та численна армія фанатів, які розуміють, що грати в «Мафію» – це не тільки про розвагу, а й про можливість насолодитися спілкуванням з друзями чи сім’єю, розвинути свої навички логіки, стратегії та комунікації.
Реєструйтеся попередньо за посиланням https://forms.gle/jqHu3KknB9oQYuYo6 , приходьте з компанією – і ви точно не будете нудьгувати!