Думки розійшлися…

22:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Це звернення з’явилося у фейсбуці на сторінці “Кафедра початкової та дошкільної освіти”. В ньому йде мова про важливу проблему, яка стосується одного з вищих учбових закладів Миколаєва. Пропонуємо нашим читачам опублікований текст.

“Шановний голово Миколаївської обласної військової адміністрації!

Прослухала Ваш виступ, і з’явилось бажання з Вами поспілкуватися. Чому Ви вважаєте, що це Ваші повноваження – «закрити» МНУ ім. В.О. Сухомлинського? Чому за рік Ви не знайшли можливості під’їхати, зустрітися з колективом, який є на місці, і побачити на власні очі стан університету.

Коли Ви говорили про закриття – у Вас це викликало сміх, а ось мені, професорці, яка відпрацювала 33 роки в університеті, не до сміху. В мене сльози на очах кожен день, коли я бачу руїни. Я дивуюсь і тому, що до Вас я також зверталася, але не завжди отримувала відповідь. А зверталася я не один раз. Думаю, що маючи такий стаж роботи (і за сумісництвом – 27 років у МОІППО), я маю право відстоювати освітянський «фронт».

Я знаю, що Ваші батьки закінчили наш університет (фіз. вих., філфак), у вас діти-школярі. То чому ж у Вас таке недоброзичливе ставлення до університету, якому виповнюється 110 років, а не 2 чи 5?

Без освіти, педагогічної, не буде ні кораблебудування, ні ЧНУ.

Бо формування особистості – це тривалий процес, який починається з дитячого садочка і початкової школи. І саме таких фахівців якісно готує наш університет уже багато десятків років.

Мені соромно за владу, яка не цінує, яка принижує своїм ставленням працю людей, які віддані своїй справі.

Я хочу вірити і маю надію, що Ви знайдете можливість приїхати, побачити на власні очі наш славетний університет. Допоможете – і ми разом відбудуємо наш Миколаївський національний університет імені Василя Олександровича Сухомлинського”.

З повагою Світлана Якименко, доктор пед. наук, професор.