Держава виділила кошти на відновлення 5 навчальних закладів Миколаївщини

14:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Нещодавно начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що в області силами Агенції з відновлення України будуть відновлені 5 навчальних закладів – 3 школи та 2 дитсадка. Для цього з держбюджету виділено майже 668 млн грн. Стало відомо, які саме заклади відбудують за ці кошти.

Загалом уряд виділив понад 3,5 млрд грн на відбудову зруйнованих житлових будинків, шкіл, дитсадків, лікарень у 8 областях України, зазначено в постанові Кабінету міністрів. Гроші отримають громади Миколаївської, Одеської, Херсонської, Запорізької, Київської, Сумської, Чернігівської та Харківської областей.

Миколаївщина отримає 667,9 млн грн. Займатися проєктами буде Державне агентство відновлення. До переліку об’єктів на відновлення потрапило три школи та два дитсадка.

Начальник ОВА Віталій Кім раніше підтвердив, що до списку увійшов ліцей № 51 у Миколаєві. Його побудують з нуля – на це заплановано 199,4 млн грн.

Так само з нуля будуватимуть Березнегуватський ліцей – за 199,5 млн грн.

Нежитлове приміщення по вулиці Космонавтів у Миколаєві планують реконструювати в дитсадок – на це заплановано 99,9 млн грн.

Ще два об’єкти в обласному центрі чекає капітальний ремонт: це гімназія № 15 (109,4 млн грн) та дитячий садок № 75 (59,6 млн грн).