ЧНУ імені Петра Могили: незламний вуз незламного міста провів конвокацію

14:46

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

3 липня в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили традиційно відбулася конвокація бакалаврів та магістрів.

Цей день є історичною датою. Саме 3 липня 1996 року було створено Миколаївську філію Києво-Могилянської академії.

Конвокація – важлива подія для кожного студента. Адже отримання диплому – це не лише підсумок складної роботи, яку подолали випускники: отримані знання – це інвестиція у майбутнє.

Нинішнім сотням випускників не завадили зібратися  руйнування вишу після ракетних обстрілів, адже основні пошкодження вже майже відновлені.

Перед врученням дипломів з вітальним словом до студентів, викладачів та гостей звернувся  ректор ЧНУ Леонід Клименко:

— Незважаючи на такі складні часи, сьогодні нащі студенти отримують дипломи. На мій погляд, за всі 24 випуски ваш  є найбільш особливим. Вам дісталися найскладніші роки навчання: пандемія, війна. Наш університет постраждав, але ми відбудовуємо його та зробимо ще кращим, ніж був. Адже незламне не тільки місто Миколаїв, а й Чорноморський національний університет імені Петра Могили! Тому той, хто  нині закінчив бакалаврат, може спокійно йти в магістратуру. Ми будемо чекати на вас з новим обладнанням, з новими аудиторіями, лабораторіями, бомбосховищем. Хотілося б ще подякувати нашим викладачам, співробітникам за те, що вони самотужки віддано відновлювали університет, проводили заняття, не кинули його, не виїхали. Ми разом з вами подолаємо все!, – промовив ректор.

Також випускників вітали їх керівники кафедр, викладачі, батьки, друзі та почесні гості конвокації, серед яких був мер Миколаєва Олександр Сєнкевич:

– Був радий зустріти в університеті своїх викладачів і сказати кілька слів тим, хто вже творить історію нашого міста і країни. Тож, друзі, будьте сміливими, не бійтесь братись за нові проекти, вірте у свої сили і змінюйте наше місто і нашу країну на краще! Трішки відпочиньте після іспитів, а далі – будуйте власне життя! Успіхів!, – побажав він учорашнім студентам.

До речі, серед випускників ЧНУ ім. Петра Могили  минулих років є люди, чиї імена давно вже на слуху не тільки в області, а й у всієї країни.

Це  і Олександр Сєнкевич – мер міста, Єгор Крутоголов – телеведучий, актор, художній керівник студії “Дизель Студіо”, Оксана Янішевська – політик, заступник голови ОДА 2014 – 2018 рр., очільниця медіахолдингу, Олег Чередниченко – ресторатор, переможець телешоу “Король десертів-2018”, Андрій Лопаков -старший менеджер, відповідальний за розвиток миколаївського офісу GLOBAL LOGIC, Андрій Лохматов – журналіст, “Городянин року-2016”, Крістіна Бердинських – журналіст видання “Новое время”, Олексій Балабушко – старший спеціаліст з питань державних фінансів  WORLD BANK, Вашінгтон, Роман Возняк – начальник Головного територіального  управління юстиції Миколаївської області, та інші.

Є на кого рівнятися!

Олена Кураса.

Фото з мережі Фейсбук.