![1701510793_vipav - копия](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/07/1701510793_vipav-kopiya.jpg)
Минулої ночі у Миколаєві сталась трагедія – загинула трирічна дитина. Про це повідомляє управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради.
Зазначається, що дитина встала з ліжка, пройшла повз батьків на балкон, бо, можливо, їй стало спекотно. Батьки цього не почули, адже спали. Балкон був завалений коробками, килимами, якими хлопчик скористався, як сходинками та випав з вікна.
В управлінні зазначають, що саме захаращеність балкону і стала однією з причин загибелі дитини: якби там не було коробок та інших речей, малюк не зміг би перелізти через перила і випасти.
Тож батьків та всіх дорослих, які доглядають за дітьми, закликають слідкувати за малечею та пояснювати правила безпечної поведінки в побуті, на вулиці тощо.
Дбати про безпеку дітей потрібно завчасно. Ось кілька важливих порад:
– прослідкуйте за тим, щоб всі вікна та балкони були в закритому доступі для дітей;
– розберіть весь мотлох на балконі: окрім того, що це створює небезпечні умови для дітей, це ще і порушує правила пожежної безпеки;
– поясніть дітям, що купатися у водоймах міста суворо заборонено;
– не залишайте дітей без нагляду вдома, особливо, якщо поряд є небезпечні предмети, сірники тощо;
– не зловживайте допомогою старших дітей у догляді за молодшими дітьми, особливо, якщо всі діти знаходяться наодинці вдома, оскільки безпека ваших дітей – це ваша відповідальність.