Щоб не сталося трагедії: батьків закликають стежити за безпекою своїх дітей

15:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Минулої ночі у Миколаєві сталась трагедія – загинула трирічна дитина. Про це повідомляє управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради.

Зазначається, що дитина встала з ліжка, пройшла повз батьків на балкон, бо, можливо, їй стало спекотно. Батьки цього не почули, адже спали. Балкон був завалений коробками, килимами, якими хлопчик скористався, як сходинками та випав з вікна.

В управлінні зазначають, що саме захаращеність балкону і стала однією з причин загибелі дитини: якби там не було коробок та інших речей, малюк не зміг би перелізти через перила і випасти.

Тож батьків та всіх дорослих, які доглядають за дітьми, закликають слідкувати за малечею та пояснювати правила безпечної поведінки в побуті, на вулиці тощо.

Дбати про безпеку дітей потрібно завчасно. Ось кілька важливих порад:

– прослідкуйте за тим, щоб всі вікна та балкони були в закритому доступі для дітей;

– розберіть весь мотлох на балконі: окрім того, що це створює небезпечні умови для дітей, це ще і порушує правила пожежної безпеки;

– поясніть дітям, що купатися у водоймах міста суворо заборонено;

– не залишайте дітей без нагляду вдома, особливо, якщо поряд є небезпечні предмети, сірники тощо;

– не зловживайте допомогою старших дітей у догляді за молодшими дітьми, особливо, якщо всі діти знаходяться наодинці вдома, оскільки безпека ваших дітей – це ваша відповідальність.