Звинувачують у колабораціонізмі. У Центральному районному суді розглядали справу миколаївця

11:15

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Центральному районному суді Миколаєва 20 квітня відбулось перше судове засідання по суті у справі Сергія Городецького. Чоловіка звинувачують у розповсюдженні матеріалів з пропагандою комуністичного режиму та в публічному запереченні збройної агресії РФ проти України.

Про це із зали суду повідомило  Суспільне.

“Судове засідання оголошується відкритим. Продовжуємо суть розгляду обвинувального акту за обвинуваченням Городецького Сергія, який звинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 436-1, частиною 1 статті 111-1 Кримінального кодексу України”, — сказав суддя Сергій Медюк.

Відповідно до обвинувального акту, розповів прокурор Захар Вільчак, на початку квітня 2022 року обвинувачений розмістив та закріпив на своїй особистій сторінці в мережі Facebook фотоматеріали з комуністичною символікою. Окрім цього, чоловік опублікував на своїй сторінці у Facebook допис, де заперечував збройну агресію та окупацію частини території України.

Сергій Городецький свою провину визнав у повному обсязі, повідомили кореспонденти Суспільного із зали суду.

За клопотанням захисника, для підготовки обвинуваченого до показів, у засіданні оголошено перерву. На наступному судовому засіданні, яке відбудеться за рішенням судді 2 травня 2023 року, допитуватимуть обвинуваченого, свідків та досліджуватимуть письмові докази, повідомив суддя Сергій Медюк.