Звільнити з полону окупантів 215 українців та 10 іноземців вдалося за посередництва президента Туреччини

13:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Обмін полоненими між Україною та Росією став можливим завдяки переговорам президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана з главами обох держав. Про це він заявив, коментуючи обмін, що відбувся, пише Анадолу.

“За словами глави держави, обмін полоненими між Росією та Україною, досягнутий за посередництва Туреччини, є важливим кроком на шляху до припинення війни. Турецький лідер додав, що Анкара продовжує докладати зусиль для досягнення миру між Москвою та Києвом”, – йдеться у повідомленні.

Ердоган подякував президентам Володимиру Зеленському та Володимиру Путіну за згоду на обмін військовополоненими.

Також повідомляється, що радник президента США з національної безпеки Джейкоб Салліван подякував Туреччині за посередництво в обміні військовополоненими. “Висловлюю вдячність уряду Туреччини за вирішальний внесок у реалізацію зернової угоди, а також за посередництво в обміні полоненими між Україною та Росією”, – сказав він.

Подяку Ердогану висловив і Зеленський. “Згідно з нашими з @RTERdogan домовленостями, п’ятеро звільнених командирів Азова будуть у комфортних умовах Туреччини до кінця війни. Вони зможуть бачитися із сім’ями. Щиро дякую президенту Ердогану за провідну роль у звільненні наших людей”, – зазначив Зеленський.