Зустріч керівників фракцій Ради із силовим блоком перенесли на завтра

15:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

термінове засідання ВР, новини, вторгнення, РФ, Україна, війна, конфлікт, Порошенко, Європейська солідарність, новини, Верховна Рада, срочное заседание ВР, новости, вторжение, РФ, Украина, война, конфликт, Порошенко, Европейская солидарность, новости, Верховна Рада,

Депутат Верховної Ради від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко повідомив, що закрите засідання за участю керівників фракцій, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, голів силових міністерств і відомств та економічного блоку перенесено з 13 на 14 лютого. Про це Гончаренко написав у своєму Telegram-каналі, передають «Українськi Новини».

 – Зустріч керівників парламентських фракцій перенесли на завтра, – написав він.

Крім того, цю інформацію підтвердив депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк.

 

 – Зустріч із силовиками та головами фракцій (призначену на 16:00 сьогодні) скасували та перенесли, – зазначив депутат.

Пресслужба голови Верховної Ради Руслана Стефанчука повідомила, що на 16:00 14 лютого заплановано нараду під головуванням секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексія Данілова щодо оцінжвання ситуації навколо та всередині України.

Раніше повідомлялось, що 13 лютого відбудеться закрите засідання за участю керівників фракцій, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, голів силових міністерств і відомств та економічного блоку.