ЗСУ посилили вогневий контроль Каховського мосту

11:24

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Збройні Сили України посилили вогневий контроль Каховського мосту на Херсонщині. Тепер російським окупантам, які захопили регіон, набагато важче ним користуватися.

Про це повідомило Оперативне командування “Південь”, пише OBOZREVATEL.

Як зазначили у командуванні, українським військовослужбовцям вдалося відкоригувати пропускну спроможність мосту.

“У рамках виконання вогневих завдань ракетно-артилерійськими підрозділами посилено вогневий контроль та відкориговано пропускну здатність Каховського мосту”, – сказано у зведенні ОК “Південь”.

Військові також розповіли, що завдали 2 ударів авіацією опо порному пункту, скупченню живої сили, озброєння та техніки в районах Бурханівки та Олександрівки.

Нагадаємо: рух мостом у районі Каховської ГЕС, який був останньою переправою, що з’єднувала лівий і правий береги Херсонщини, після удару ЗСУ 10 серпня став неможливим. У мережі показали перші кадри моста біля Каховської ГЕС після удару. На них видно, як точно та прицільно били українські воїни з переправи.

Цим мостом російські війська переправляли свою техніку на тимчасово окупованих територіях Херсона. Українські захисники позбавили російських окупантів можливості продовжувати перекидати зброю та продовольство на правий берег ближче до лінії фронту.