“Золото” для Миколаєва: боксер Максим Зіневич завершив два бої нокаутом на Всеукраїнському турнірі

23:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Максим Зіневич здобув для Миколаєва “золото” на Всеукраїнському турнірі з боксу, що відбувався з 30 червня до 5 липня у Кропивницькому, та отримав звання майстра спорту України. Зупинятись на досягнутому не планує — має ціль стати боксером міжнародного рівня.

Подробиці про підготовку та майбутні цілі спортсмена Максима Зіневича дізналося Суспільне.

Перші два бої Максим завершив достроково. Усього було три спаринги.

“Перший по корпусу пробив у першому раунді. Другий — я зачепив свого опонента по бороді й він впав. Йому зарахували технічний нокаут”.

Регулярні тренування по шість днів на тиждень та двічі на день: Максим Зіневич готувався до турніру два місяці, каже: “Було доволі важко”.

Свій боксерський шлях він почав у дитинстві. Втім серйозно поставився до спортивної кар’єри три роки тому.

“Шлях боксера в мене був ще дуже-дуже давно, коли мій друг з дитинства привів мене у сорокову школу, там, де я вчився, до Віталія Васильовича Бакальця. І там мені дуже з дитинства подобались бійки. Я дивився усілякі бої і мене це надихало”, — каже боксер.

Хлопець має великий потенціал — так розповідає про свого підопічного тренер Віталій Бакалець.

“Максим тренується з 2015 року. Прийшов до мене зовсім маленьким школярем. Одразу показав себе, як завзятий хлопчина, з гарною підготовкою, але перший час тренувався як то кажуть для себе: то прийде, то не прийде”, — пригадує перші спортивні кроки Максима тренер.

Нині ж Максим повністю концентрується на тренуваннях, а перемога на Всеукраїнському турнірі підтверджує результативність зусиль, каже Бакалець.