Жителя Миколаєва визнали винним у корегуванні вогню російської армії

9:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Жителя Миколаєва суд визнав винним у поширенні інформації щодо розташування підрозділів ЗСУ представниками Росії та виправдовуванні збройної агресії РФ проти України. Чоловіка засудили до 11 років 6 місяців позбавлення волі.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Жителя Миколаєва затримали в серпні 2022 року.

“Чоловік у липні 2022 року, як активний учасник Телеграм-каналу проросійської спрямованості, декілька разів поширив у ньому інформацію про розташування на території міста бойових позицій ЗСУ”, — йдеться в повідомленні.

За даними прокурорів, в особистому листуванні зі знайомими чоловік поширював дописи щодо підтримки дій російських військових на території України.

Як повідомили в Службі безпеки України, на початку літа 2022 року російська спецслужба залучила жителя обласного центру до негласної співпраці через представника “ДНР”.

“У поле зору спецслужб РФ він потрапив на одному із прокремлівських Телеграм-каналів, де регулярно виправдовував російську збройну агресію проти України. Під час обшуку у нього виявлено мобільний телефон, який він використовував для комунікації з окупантами”, — розповіли в СБУ.

Чоловіка визнали винними за статтями “Несанкціоноване поширення інформації про розташування підрозділів ЗСУ” та “Виправдування збройної агресії РФ проти України”.