ОЛЕНА ІВАШКО: Журналісти важливі?!

11:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

6 червня в Україні офіційно відзначають День журналіста. Чи насправді важлива журналістська професія? Чи дослухається влада до того, що пишуть та афішують журналісти? Чує вона, хоче чути? Чи вірять журналістам люди? Питання…

Саме ці питання поставила собі, коли погодилася очолити «Вечірній Миколаїв». Про те, що буде непросто, розуміла. Про те, що ТАК непросто, – ні. Труднощі накотилися відразу. В першу чергу, фінансові. Слід заробляти, бути менеджеркою, підприємницею. Ніколи цим не займалася. Складно. Треба домовлятися, укладати угоди, йти на компроміси. Також непросто для безкомпромісної людини. Намагаюся.

олектив. Прекрасний та професійний. Дякую, що ви зберегли «Вечорку» і самі збереглися. В першу чергу, з Днем журналістів вітаю кожного з вас! Людей, які працюють-волонтерять, які щодня підтримують імідж «Вечорки», які сьогодні продовжують писати і працювати, знаходити цікаві теми, робити ексклюзивні матеріали. Нас і впізнають саме завдяки вам, авторам незабутніх статей у «Вечорці». Дякую тих, хто був і залишається справжніми друзями «Вечорки». Зокрема, Михайла Гольденберга і всіх, хто підтримує газету благодійними внесками.

Вітаю всіх, хто має відношення до журналістики, з професійним святом! Нехай буде більше гарних новин. Гадаю, «Вечорка» буде з перших, яка донесе звістку про нашу ПЕРЕМОГУ.

Поки ж, відповідаючи на чисельні запитання наших читачів, скажу, – ми не змогли «перемогти» систему у вигляді перереєстрації газети. Перебуваємо в черзі в Нацраді з питань телебачення та радіомовлення. З 29 березня. Чи важливі журналісти та газети, робіть висновок самі. Без офіційної перереєстрації ми не можемо розпочати передплатну кампанію і ще багато чого не можемо.

Але маємо право і можливість виходити і доносити вам, нашим читачам, правду. На запитання, чи важливі журналісти, кожен знає свою відповідь Дякуємо за те, що ви в нас є!

Олена Івашко.