Журнал Vogue Ukraine випустив осінній номер з українськими спортсменками на обкладинках

11:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Українська редакція журналу про моду Vogue випускає третій свій друкований номер — осінь 2023. Героїнями обкладинок стали три українські спортсменки: Ольга Харлан, Ярослава Магучіх та Еліна Світоліна.

Журнал повідомив про це на своєму сайті та в соцмережах. Vogue також записав інтерв’ю з кожною спортсменкою.

Осінній випуск Vogue Ukraine Edition вийде 24 жовтня. Номер має гасло “Воля до перемоги”.

Vogue розповідає: зустрітися з героїнями було дещо складно через їхній щільний графік. Еліну Світоліну, третю в рейтингу WTA і першу ракетку України, команда журналу зняла в Нью-Йорку. В Європі та США зняли олімпійську чемпіонку з фехтування Ольгу Харлан та чинну чемпіонку світу зі стрибків у висоту Ярославу Магучіх.

Ольга Харлан — олімпійська чемпіонка з фехтування. Харлан дискваліфікували на чемпіонаті світу за відмову тиснути руку “нейтральній” суперниці з Росії. Це був перший випадок зустрічі фехтувальниці з України та “нейтральних” представників з початку повномасштабного вторгнення. Ользі показали чорну картку, але за добу її “відтермінували” – і Харлан змогла фехтувати у складі збірної України у команді.

Ярослава Магучіх у свої 22 роки входить у топ-10 найкращих легкоатлеток усіх часів. Особистий і національний рекорд Магучіх у стрибках на відкритому повітрі – 2.05 метра, встановлений на турнірі у Брюсселі у 2022 році. Зараз спортсменка тренується до Олімпіади-2024 у Парижі.

Еліна Світоліна — перша ракетка України, третя ракетка світу в рейтингу WTA у 2017, 2018 і 2019 роках, призерка Літніх Олімпійських ігор 2020, чемпіонка підсумкового турніру WTA Finals 2018 року. Вона повернулась до змагань у 2023-му після народження доньки.