Землетрус в Туреччині: “люди стикаються з жахом на вершині жаху”

14:05

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Землетрясение в Турции
Кількість загиблих від землетрусів у Туреччині та Сирії досягла 21719 людей, поранених – 79487. ООН ситуацію назвала “жахом на вершині жаху” та закликала про збільшення допомоги обом країнам. Про це повідомляє Укрінформ.

Як зазначає Укрінформ, дані по Туреччині оновив AFAD.

«Станом на 8:30, від землетрусів загинули 18 342 людини, 74 242 людини отримали поранення», – повідомляє AFAD.

У роботах, які проводяться в зоні землетрусу, загалом задіяно 121 128 осіб особового складу та 12 244 одиниці техніки, у т.ч. будівельної.

Як повідомляє Al Jazeera, кількість загиблих у Сирії – 3377, поранених – 5245.

З огляду на критичну ситуацію щодо пошуково-рятувальної операції в Сирії ООН закликала міжнародне співтовариство виділити більше коштів для Туреччини й Сирії та розширити доступ для надання допомоги постраждалим від землетрусу частинам Сирії.

«Більше допомоги на шляху, але набагато більше, набагато більше – потрібно… Люди стикаються з жахом на вершині жаху», – сказав генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш через кілька годин після того, як перший конвой ООН з гуманітарною допомогою прибув до Сирії з Туреччини.

Він також сказав, що наступного тижня ООН оголосить міжнародний заклик щодо фінансування цих зусиль.

Як повідомляв Укрінформ, у провінції Адиямані через 89 годин після землетрусу з-під завалів врятували живою 17-річну дівчину, яка перебувала під завалами восьмиповерхового будинку.