Зеленський: жодного Partiot не знищено, вони працюють максимально ефективно

10:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Владимир Зеленский

Попри те, що у Росії розказують байки про знищення українських ЗРК Patriot, усі системи наразі цілі і неушкоджені перебувають на бойовому чергуванні і збивають російські ракети. Єдине, що зараз має хвилювати державу-терориста – що вона втратить тимчасово окуповані території.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до українців 18 червня. За його словами, крокам нашої держави щодо деокупації немає альтернатив.

Також глава держави держави нагадав про візит до України та Росії африканської делегації.

“Делегація мала змогу побачити, хто насправді зацікавлений у мирі, а хто насправді сам по собі війна. Це було дуже чітко. Усе, про що говорилося в Українібуло про формулу миру: пункт за пунктом, увесь зміст. Усе, про що говорилося в Росії, було про війну, про те, як знищувати життя далі. Очевидна річ: немає альтернативи формулі миру. Добре, що світ усе краще це чує і бачить”, – зазначив Зеленський.

Водночас він зазначив, що шансів держава-терорист не має.

Захоплені території Росія втрачатиме. Нашим крокам із деокупації немає та не буде альтернативи. Наші військові рухаються: позиція за позицією, крок за кроком ідемо вперед”, – зазначив президент.

“Був цього тижня “Рамштайн”, і головне – це швидкість постачання. Наступного тижня будуть і нові важливі комунікації з партнерами – саме заради нашого руху, саме заради зброї, саме заради того, щоб у наших воїнів було все необхідне”, – додав глава держави.

Про успіхи на полі бою

Зеленський висловив вдячність усім, хто стоїть на захисті України на передових позиціях.

“Таврійський напрямок найбільш жорсткий. Морпіхи 35-ї окремої бригади – дякую вам! Десантники “Сімдесятдевʼятки” – дякую! 130-й окремий розвідбат – дякую! 68-ма окрема єгерська бригада – дякую! 23-тя окрема механізована бригада – дякую! Артилеристи 44-ї бригади – вдячний вам!” – наголосив президент.

Особливо він відзначив також роту ударних безпілотників 47-ї окремої механізованої бригади на чолі з головним сержантом Рустамом Мустафаєвим, а також екіпаж броньованої машини розмінування 70-го окремого полку підтримки – старший сержант Микола Нікандров і молодший сержант Роман Лісін.

“Наша Нацгвардія – дякую всім вам! А особливо відзначу головного сержанта Василя Ковиліна та командира взводу Дениса Зеленого, 4-й батальйон оперативного призначення, 1-ша Президентська бригада Нацгвардії. Дякую! Хлопці виконують завдання на Луганщині, під Білогорівкою”, – додав президент.

Відзначив український лідер також прикордонників, а саме Луцький та Львівській прикордонні загони.

“Старший солдат Василь Куцик, Авдіївський напрямок, – дуже ефективний у відбитті штурмів. Дякую! Сержант Вадим Дружина, Сіверський напрямок, – успішно “мінусує” солдатів і техніку ворога. Дякую!” – повідомив Зеленський.

“І звичайно, наші захисники неба. За тиждень більше ніж сотня групових авіаударів по позиціях і тилах ворога. Дякую, наші пілоти! За сім днів знищено майже три десятки ракет і близько півсотні ударних дронів. А окремо відзначу оборонців неба Київщини. 96-та Київська зенітна ракетна бригада Повітряних сил – дякую! Усі “Калібри” та “Кинджали” під час цих атак були знищені, а отже, життя наших людей були врятовані”, – розповів глава держави про успіхи Повітряних сил, вкотре висловивши їм вдячність.