Зеленський вшанував пам’ять загиблих у Києві

9:59

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Президент Володимир Зеленський прибув до зруйнованого російською ракетою багатоповерхового житлового будинку в Дарницькому районі Києва і вшанував пам’ять загиблих. Про це він повідомив в Телеграм в п’ятницю, 15 травня.

“Вшанував пам’ять загиблих на місці будинку, зруйнованого внаслідок удару російської ракети. Тут Росія забрала життя 24 людей, серед яких троє дітей. Мої щирі співчуття всім, хто втратив рідних і близьких через цей жорстокий терор”, – написав він.

Зеленський зазначив, що світ має пам’ятати, яку ціну щодня платить Україна, щоб російська агресія не поширювалася на інші народи.

“Світла пам’ять кожному й кожній, чиє життя було забране Росією”, – додав глава держави.