Зеленський: Україна повинна повернути усі свої землі, жодних компромісів з РФ не може бути

12:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Президент Володимир Зеленський заявляє, що Україна повинна повернути усі свої землі, захоплені Російською Федерацією, жодних компромісів з цього питання не може бути. Інакше Росія знову повертатиметься до окупації.

Про це глава держави сказав під час спілкування зі студентською та викладацькою спільнотою Гарварду, відео виступу розміщене у Facebook, повідомляє УНІАН.

Президент розповів, якою бачить перемогу України.

“Відновлення нашої територіальної цілісності. Повернення усіх наших кордонів. Повернення наших земель. І це не тільки тому, що це наша земля, і це справедливо і чесно. А це через те, що якщо не буде чітко зрозуміло, що ми повернули свою землю, війна закінчилась, що ось він мир… якщо не буде цього моменту, а щось буде завжди під знаком питання, – ця частина недеокупована, а ця частина в якомусь компромісі, – то, повірте мені, якщо ще хтось сумнівається, Росія все одно буде повертатись до окупації нашої землі”, – заявив Зеленський.

За його словами, дуже важливо показати, що Росія повинна заплатити високу ціну за агресію.

“Ми повинні повернути своє – свою землю. На жаль, своїх людей, які загинули, ми не повернемо, і наших героїв, але ми точно можемо відновити справедливість. Справедливість починається з повернення своєї землі, своєї батьківщини”, – зазначив глава держави.