Зеленський розповів про наміри Кремля

12:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

РФ зараз шукає можливості досягти “короткого перемир’я”. Окупанти планують відновити сили. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у зверненні до учасників Міжнародного форуму безпеки в Галіфаксі.

Просто закінчення війни ще не гарантує миру. Росія зараз шукає короткострокового перемир’я – перепочинку, щоб відновити сили. Хтось назвав би й це закінченням війни. Але така пауза лише погіршить ситуацію.

Не можна назвати миром і будь-які ідеї поступок нашою землею або нашим суверенітетом, які колись звучали. Аморальні компроміси призведуть до нової крові. Справжній довготривалий і чесний мир може стати результатом лише повного демонтажу всіх елементів російської агресії.

В українській формулі миру 10 пунктів. Це виклики, які необхідно подолати заради безпеки України, Європи та світу. Це формула миру для світу.

Україна запропонувала саме таку формулу миру. Я представив її Генасамблеї ООН і саміту «двадцятки». І я прошу учасників і учасниць Міжнародного безпекового форуму в Галіфаксі допомогти нам реалізувати цю формулу! Це єдиний шлях до справжнього миру.