Зеленський приїхав у Бахмут

16:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Зеленський приїхав в Бахмут

Президент Володимир Зеленський сьогодні, 20 грудня перебуває у Бахмуті Донецької області. Візит глави держави попередньо не анонсувався.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів прес-секретар президента Сергій Никифоров.

14:36. Президент показав фото зі своєї поїздки.

“Фортеця Бахмут. Наші. Непокірні перед ворогом. Які своєю хоробрістю доводять, що ми вистоїмо і свого не віддамо. Україна пишається вами. Я пишаюсь! Дякую за мужність, стійкість та міцність, яку демонструєте у відбитті ворожих атак”, – написав під фото Володимир Зеленський.

14:01. У Зеленського дали подробиці поїздки в Бахмут

“Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку до Донецької області, де зустрівся з українськими військовими, які обороняють місто Бахмут”, – написав прес-секретар глави держави Сергій Никифоров.

Зеленський приїхав у Бахмут

Фото: у Зеленського розповіли подробиці його поїздки в Бахмут (facebook.com/sergii.nykyforov)

За його словами, президент відвідав передові позиції однієї з механізованих бригад, особовий склад якої протистоїть ворогу на підступах до міста.

Зокрема, Зеленський заслухав доповідь командира про оперативну обстановку, матеріально-технічне забезпечення та пропозиції щодо подальших дій.

“Перебуваючи в районі ведення бойових дій, Володимир Зеленський подякував українським воїнам за мужність, стійкість і міцність, які вони демонструють, відбиваючи атаки ворога”, – зазначив Никифоров.

Президент, як раніше і повідомлялося, вручив військовослужбовцям державні нагороди. Їх отримали воїни механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових, танкових, артилерійських та аеромобільних підрозділів.

“Глава держави та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, які назавжди залишилися на полі бою”, – додав Никифоров.

Оновлено 13:15. ЗМІ показали відео із Зеленським із Бахмута.

На кадрах показано вручення главою держави нагород українським захисникам.

“Мені здається, бахмутські герої мають отримати те саме, що отримує кожна людина. Я бажаю, щоб їхні діти, сім’ї – щоб у них було все нормально, було тепло, щоб було здоров’я. Хочеться побажати, щоб було світло, але така складна ситуація, що світло то є, то немає. Головне – щоб світло було всередині”, – цитує слова президента.

Оновлено 12:48. Міноборони підтвердило візит Зеленського в місто.

“Ми у відряджені. Сьогодні 300 днів великої повномасштабної війни й сьогодні президент в Бахмуті нагороджував наших найкращих оборонців, які обороняють нашу східну фортецю – Бахмут. Основні сили противника зараз зосереджені там, але у ворога нічого не виходить”, – розповіла заступниця глави Міноборони Ганна Маляр.

Президенту також вручили український прапор з Бахмута для передачі партнерам. Зокрема, Конгресу США, як подяку за військову підтримку.

Після чого Зеленський виїхав з міста.

“Президент України Володимир Зеленський з неанонсованим візитом у Бахмуті”, – пише FREEДОМ, посилаючись на власних кореспондентів в місті.

Варто зазначити, що Бахмутський напрямок є одним із найгарячіших на всій лінії фронту. Російські війська там щоденно ведуть обстріли та зазнають шалених втрат у своїй жазі захопити місто Бахмут.

Нагадаємо, що в своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський розповів про ситуацію на фронті, згадавши й про Бахмут. Він зазначив, росіяни з травня намагаються захопити український Бахмут, але він не здається.