Зеленський може відвідати США цього тижня – Reuters

11:04

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Президент України Володимир Зеленський може відвідати США вже цього тижня. Про це 24 листопада написало Reuters із посиланням на ознайомлені джерела.

За даними агентства, під час візиту він має обговорити з президентом США Дональдом Трампом найчутливіші аспекти доопрацьованого рамкового “мирного плану”.

Над останнім представники України і США працювали в Женеві. Сторони назвали переговори щодо нього “вкрай продуктивними” й “конструктивними”. Деталей оновленого документа вони офіційно не розкривали, їх імовірні варіанти публікували ЗМІ.

В Україні заявили, що продовжать “інтенсивну роботу” напередодні дедлайну Трампа. Раніше американський президент оголошував 27 листопада (День подяки у США) крайнім терміном погодження мирної пропозиції. Однак згодом він зазначив, що ці терміни можуть змінити.

Водночас Трамп і далі тисне на Україну, щоб досягти угоди, ідеться у статті. 23 листопада він заявив, що Україна виявила “нульову вдячність” американським зусиллям у війні, що спонукало українських чиновників лише цього вечора кілька разів публічно підкреслити свою подяку США за підтримку, звернуло увагу Reuters.