“Затишна домівка” у кожного своя: черговий майстер-клас у бібліотеці

17:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

19 червня у Центральній міській бібліотеці ім.М. Кропивницького для панянок простору “Вільна” Культурно -мистецька асоціація “Арт-спокуса” організувала неймовірно позитивний майстер -клас “Затишна домівка”. Тренером для цього заняття обрали художницю Ганну Петрик.

“Уявіть собі затишний будинок, в якому є усе, про що ви мрієте. Будиночок, де щасливо живе родина, де панують мир, любов, благополуччя і добро. Це ідеальне місце, в якому сонячний день, квітнуть улюблені рослини, а на вікнах затишні фіранки. Уявили? А ми попрацювали над створенням такого особливого будиночка, – розповідає керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова. – Для творчого процесу мисткиня підготувала дерев’яні тарілки з накладним об’ємним елементом у вигляді хатинки. Аби розпочати творчий процес, кожна панянка сконцетрувалася на образі свого особливого “будиночка затишку”. Потрібно було врахувати усі дрібні деталі в оздоблені зображення: колір, техніку, орнамент та навколишній пейзаж”.


Не дивлячись на те, що заготовки були практично усі однакові, учасниці майстер- класу створили абсолютно різні вироби. Адже  будь-яка господиня має своє уявлення про затишок і щастя. Кожна декоративна таріль обов’язково мала той особливий елемент, який яскраво розповідав про мрії авторки: соняшник – символ міцної родини; сонце – ознака благополуччя; голуби – символ миру і злагоди; лелека – продовження життя та народження дитини; серце – кохання; калина – символ України тощо.


Різні вироби і різні учасники, але мрія на всіх одна- жити у мирі та злагоді у квітучій мирній Україні!