Затримано іуду-корегувальника вогню по Миколаєву

15:05

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Надавав дані для корегування вогню: інформатору російських окупантів повідомлено про підозру. 

Затримано та повідомлено про підозру 25- річному мешканцю м. Миколаєва, який причетний до діяльності агентурної мережі,  за фактом несанкціонованого поширення інформації про розташування Збройних Сил для завдання ракетних ударів по Миколаївщині, вчиненого в умовах воєнного стану,  державі, що здійснює збройну агресію проти України (ч.3 ст. 114-2 КК України).

За даними слідства, підозрюваній систематично здійснював збір та подальше поширення через телеграм-канал інформації про місця розташування Збройних Сил України в м. Миколаєв,  а також надавав координати об’єктів міської інфраструктури представнику рф.  Зокрема, 25 червня та 15 липня 2022 року він зазначив  місця розташування підрозділів Збройних Сил України на територіях міських приміщень.

Під час обшуку у фігуранта було вилучено мобільний телефон, з якого він здійснював передачу інформації, що підтверджує докази його протиправної діяльност, додали в УСБУ України в Миколаївській області.

Інформатора затримано в порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 114-2 КК України.

Вирішується питання про обрання стосовно нього запобіжного заходу. Тривають невідкладні оперативні, слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до цих злочинів.

Заходи з викриття ворожої агентури проводили співробітники СБУ в Миколаївській області. Досудове розслідування здійснюється управлінням Служби безпеки України в Миколаївській області за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.