Захисники Бахмута ламають плани ворога, контрнаступ вже не за горами, – Сирський

11:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сили оборони Бахмута залучили всі ресурси, які не дають противнику втілити його задуми тотальної окупації міста, та створюють серйозні перешкоди його просуванню вперед. Справжні герої України зараз тримають на своїх плечах східну лінію фронту, де вже багато місяців тривають кровопролитні бої.

Про це розповів командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський на Telegram-каналі. Разом із військовими підрозділами він перебуває на найважливіших ділянках лінії протистояння.

“Наші воїни мужньо стоять в обороні, вони завдають ворогові значних втрат, послаблюючи потенціал противника до штурму. Необхідно виграти час для накопичення резервів і початку весняного контрнаступу, яке вже не за горами”, – наголосив він.

Генерал додав, що постійно контролює оперативну обстановку на фронті та вживає необхідних заходів для утримання Бахмута під українським контролем.

Як повідомляє OBOZREVATEL, окупанти розпочали примусову депортацію мирного населення із захопленої ними східної частини Бахмута. Людей виводять  по 3-10 осіб, дозволяють взяти мінімум речей, подальша їхня доля залишається невідомою.

За словами військового експерта Владислава Селезньова, якщо російській армії все ж таки вдасться взяти під контроль Бахмут, її просування далі буде фактично заблоковане. Окупанти упруться в лінію оборони української армії.