Загублені речі у транспорті: що робити?

20:39

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

КП ММР “Миколаївелектротранс”: Загублені речі у транспорті: що робити?

Пасажири міського електротранспорту щодня користуються трамваями та тролейбусами, поспішаючи на роботу, навчання або додому. У такому ритмі легко забути в салоні особисті речі: документи, ключі, рюкзаки, книжки чи навіть дитячі іграшки.
Протягом лютого на гарячу лінію КП «Миколаївелектротранс» надійшло 17 звернень щодо загублених речей у міському електротранспорті. Частину з них працівникам підприємства вдалося знайти та повернути власникам.
Якщо ви помітили у салоні залишену річ, просимо передати її водію на найближчій зупинці. Усі знайдені предмети передаються на підприємство, де власники можуть їх отримати.
⚠️ Водночас нагадуємо: у період воєнного стану залишені без нагляду рюкзаки, пакети та інші предмети можуть становити потенційну небезпеку. Якщо предмет виглядає підозріло:
⛔ не торкайтеся
⛔ не переміщуйте
✅ повідомте водія або зателефонуйте 102
Уважність і відповідальність кожного – це основа безпеки в місті. Дбаймо про порядок і підтримку одне одного 💙💛