За відданість справі і допомогу людям: директор міського департаменту соцзахисту Сергій Василенко отримав відзнаку “За заслуги перед містом Миколаїв”

20:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Директора департамента праці та соціального захисту населення міської ради Сергія Василенка нагороджено Почесною відзнакою Миколаївського міського голови “За заслуги перед містом Миколаїв”.

Олександр Сєнкевич – мер Миколаєва подякував керівникові за сумлінну роботу, відданість справі та вагомий внесок у вирішення важливих питань життя громади під час воєнного стану.

Сергій Василенко зазначив, що нагорода належить усьому колективу департаменту та підпорядкованих підрозділів.
“Із перших днів війни люди працювали цілодобово. Попри загрозу життю, мужньо трималися, забезпечували стабільну роботу сфери соціального захисту. Жоден керівник не поїхав з міста. Також хочу подякувати громадським організаціям, які працюють поруч із нами, допомагаючи всім, хто цього потребує. Йдемо до перемоги разом”, – відзначив, приймаючи нагороду, Сергій Василенко.

Видання “Свідок. info” надало детальнішу інформацію про роботу департамента.

За час повномасштабної агресії росії миколаївцям своєчасно та у повному обсязі виплачували всі види державних допомог. На обліку в в районних управліннях соціальних виплат і компенсацій перебувають понад 35 тис. громадян. Щомісяця фахівці забезпечують призначення та перерахунки 17 видів держдопомог та компенсаційних виплат.

Статус внутрішньо переміщених осіб надано понад 138 тис. громадянам.

Допомогу на проживання призначено майже 26 тис. ВПО.

Понад 3 тис. 240 особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування, профінансовано виплати з бюджету громади.

Працівники департаменту праці та соціального захисту населення і підвідомчих установ займалися евакуацією малозахищених верств населення. Понад 4,5 тис. осіб з інвалідністю евакуйовано до Європи автобусними спецрейсами.

За час дії воєнного стану відділення міського територіального центру соціального обслуговування допомогли вирішити проблемні питання майже 73 тис. громадян старшого віку, людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб.

Соціальну послугу «догляд вдома» отримали 3102 особи.

На терцентр були покладені обов’язки з видачі гуманітарної та благодійної допомоги жителям Миколаєва, у тому числі, ВПО. У 2022 році сформовано та видано незахищеним верствам населення майже 130 тис. продуктових наборів.

Гуманітарну допомогу, як у вигляді продуктових наборів, так і речей першої необхідності, засобів гігієни, одягу, отримали понад 172 тис. осіб. З 16 квітня 2022 року в районних відділеннях міського територіального центру щоденно видавали 3000 одиниць хліба та консервів.