За матеріалами СБУ 8 років тюрми отримала агітаторка з Миколаївщини

15:25

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

За матеріалами Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримала прокремлівська інтернет-агітаторка з Миколаївщини, яка працювала на підрозділ інформаційно-психологічних операцій головного управління генштабу зс рф (відомого як гру).
За вказівкою представника російської воєнної розвідки вона створила та адмініструвала антиукраїнську групу в забороненій соцмережі «Вконтакте».
На ворожому інтернет-ресурсі поплічниця агресора публікувала «дописи», в яких агітувала «приєднати» Миколаївщину до складу рф.
Також вона «пропонувала» українцям не чинити спротив загарбникам і «погодитись» на захоплення південних регіонів нашої держави.
Нею виявилася 42-річна працівниця закладу освіти, ідеологічна прихильниця рашизму.
Для створення штучної популярності інтернет-спільноти, російська спецслужба «накрутила» для неї майже 30-ти тисячну «аудиторію» за рахунок підконтрольних ботоферм з рф.
На підставі зібраних доказів слідчими СБУ суд визнав зловмисницю винною та засудив до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна згідно з ч.1, ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України) та ч.2, ч.3 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України) Кримінального кодексу України.
Викриття протиправної діяльності здійснювали співробітники СБУ Миколаївської області під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури.