За гроші Данії на Миколаївщині відновлять об’єкти критичної енергетичної інфраструктури — Міненерго

22:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міністерство закордонних справ Данії перерахує до Фонду підтримки енергетики України додатковий грант у розмірі близько 4,7 млн євро для швидкого відновлення об’єктів критичної енергетичної інфраструктури у прифронтових Миколаївській та Харківській областях.

Про це повідомляє Міністерство енергетики.

Загальна сума перерахованих та анонсованих внесків донорів до Фонду наразі складає понад 551 мільйон євро.

“Данія стала першим спонсором Фонду підтримки енергетики України, зробивши внесок для відновлення української енергетики ще у квітні 2022 року. Ми щиро дякуємо партнерам за продовження підтримки. Її особливо гостро потребують саме прифронтові області, енергетичні об’єкти яких щоденно зазнають ворожих атак”, — зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Як повідомляє Міненерго, Фонд підтримки енергетики України створений за спільної ініціативи Германа Галущенка та єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон навесні 2022 року, і за понад два роки своєї роботи став інструментом допомоги енергосектору України.

Протягом останніх декількох тижнів внесли кошти чи задекларували наміри зробити внески до Фонду Німеччина, Австралія, Велика Британія, Австрія.