За годину на Херсон скинули півтора десятка авіабомб

10:26

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Зранку, 26 вересня, росіяни атакували Херсон з авіації та випустили по місту більш як з десяток авіабомб. Про це повідомив очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

«Зранку росіяни масовано атакували Херсон з авіації. Впродовж години по місту «прилетіло» близько півтора десятка авіабомб», – повідомив Прокудін.

Внаслідок ворожих ударів пошкоджена адміністративна будівля та дев’ять приватних  будинків. Чи хтось постраждав, поки невідомо.

Повідомлялося, що близько 5:50 у Херсоні пролунали потужні вибухи. Незадовго до того, стало відомо, що російські бомбардувальники зайшли на пускові рубежі.