З вагнерівців на фронті роблять штурмові загони смертників, Шойгу наказав їх ліквідувати – ЦПД

10:25

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міністр оборони країни-агресора Росії Сергій Шойгу наказав ліквідувати найманців ПВК “Вагнер”, які залишилися воювати на тимчасово захоплених територіях України. На фронті ставлення до вагнерівців значно погіршилося.

Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Центру протидії дезінформації у п’ятницю, 30 червня. За інформацією установи, із найманців Пригожина створюють окремі штурмові загони “смертників” та відправляють відбивати втрачені позиції.

Навіть якщо штурми вагнерівців вдалі, російські окупанти все одно накривають їхні позиції артилерією. За даними ЦПД, за кілька днів втрати від такого підходу перевищили півсотні вагнерівців.

Крім того, Кремль намагається взяти під контроль “Вагнер” в Африці та на Близькому Сході. Москва, як зазначається, не може відмовитися від такого важеля впливу в Африці як ПВК “Вагнер”, тому в Кремлі роблять так званий ребрендинг ПВК із призначенням нових керівників.

“Представники російського МЗС вже попередили лідерів африканських країн, що ПВК “Вагнер” продовжить свою діяльність”, але під новим керівництвом”, – заявили в ЦПД.

Кремлівський режим після заколоту ватажка вагнерівців Євгена Пригожина отримав сильний удар у спину, який став першим практичним етапом демонтажу путінської системи.