З кожним днем ​​режим російського диктатора Володимира Путіна слабшає

15:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

З кожним днем ​​режим російського диктатора Володимира Путіна слабшає. Тому найближчим часом можлива нова хвиля ескалації агресії РФ проти України. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького, якого цитує “Польське радіо”.

“Російський ведмідь поранений і, на жаль, найближчим часом можна очікувати на ескалацію насильства і хвилі російської агресії. Це не змінює того факту, що з кожним днем ​​режим Путіна слабшає, втрачає кров і повітря”, – заявив Моравецький.

Він зазначив, що звернення Путіна, в якому він оголосив про мобілізацію росіян, “має викликати страх”, але це свідчить не про силу Росії, а про глибоку кризу, в якій він опинився.

“З самого початку вторгнення весь світ дивився на ганьбу російської армії, наповненої технікою минулої епохи, танками, кинутими посеред поля. Солдати, які потрапили в український полон, заявляли, що їм сказали, що вони їдуть на навчання, а не на звичайну війну”, – нагадав Моравецький.

Прем’єр звернув увагу, що Путін довгий час не хотів відправляти на фронт етнічних росіян, тож насамперед кидали на війну “азіатські меншини з далеких російських республік”.

“Тим більш приголомшлива реакція російського суспільства на новину про заклик. Буквально після виступу Путіна російський інтернет захлеснула хвиля питань про те, як уникнути призову до армії, а в пошуковій системі Google запанували запити: як зламати руку або як залишити Росію”, – зазначив Моравецький.

За його словами, “будівля російської пропаганди руйнується”.

“Путін це знає, тому він продовжує такі, а не інші рішення. Російському ведмедеві боляче і, на жаль, найближчим часом очікується ескалація насильства”, – прогнозує Моравецький.

Він наголосив, що дивиться на російські протести з якоюсь легкою надією, а західні політики, західна еліта “має прозріти”.

“Польський уряд, Польща завжди буде голосом розуму, голосом миру, свободи та безпеки. У нас одна мета, і ця мета – перемога”, – резюмував глава уряду Польщі.

Нагадаємо, зі схожою заявою раніше виступив держсекретар США Ентоні Блінкен, який зазначив, що Путін “підлив олії у вогонь”, коли оголосив часткову мобілізацію.