З Днем Конституції України!

7:00

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон — Конституцію. Закон, який став основою розбудови незалежної та демократичної держави.
В цей день навіки було закарбовано волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.
Конституція проголошує найвищою соціальною цінністю — життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку кожної людини. Сьогодні ми працюємо та реалізуємо державну політику, керуючись саме цими базовими принципами.
І зараз, у складний час для України, від кожного з нас залежить подальший шлях нашої держави. Яким він буде – покаже лише час. Проте, я вірю, що українці мають силу створити країну, про яку мріють. Ми вже неодноразово це доводили
Пишаймося своєю Державою! Бережімо Україну! З Днем Конституції!
Голова Миколаївської облдержадміністрації
Віталій Кім.

***

Друзі, вітаю усіх нас з державним святом – Днем Конституції України!
25 років тому в Україні був прийнятий головний демократичний документ, який назавжди увійшов в історію нашого суспільства. Тоді вперше ми отримали Конституцію незалежної української держави. Конституція – це вікова боротьба за власну державність усього українського народу, яка зібрала у собі найважливіші принципи та цінності.
Україна розпочинається з кожного з нас. Щодня ми відстоюємо означені в Конституції головні цінності нашої держави – незалежність та територіальну цілісність. І тільки разом ми зможемо збудувати міцне суспільство, у якому панує демократія, право, закон, гуманізм і справедливість. Тільки ми зможемо збудувати єдину, соборну і самостійну державу.
Тож пишаємося нашою країною та зробимо все задля її розвитку та процвітання!
Голова Миколаївської обласної ради
Ганна Замазєєва.

***

Дорогі миколаївці!
День Конституції – це свято всієї країни, свято кожного з нас. Це день наших прав і обов’язків. День нашої свободи і відповідальності.
Конституція України — це саме той документ, який перетворює наше суспільство в державу, завдяки якому ми можемо називати себе українцями, відстоювати інтереси нашої країни і боротись за нашу націю. Ми маємо зробити так, щоб кожен українець, куди б його не занесла доля і де б він не опинився в цьому світі, відчував захист законів України та могутність рідної землі!
Конституція України – це не просто 161 стаття. Це наш дороговказ і основа для розбудови успішної країни.
Бережіть себе і поважайте Закон! З Днем Конституції!

Миколаївський міський голова
Олександр Сєнкевич.