Юні миколаївські легкоатлети вибороли три “золота” на всеукраїнських змаганнях

23:30

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

З 8 по 9 травня у місті Івано-Франківськ відбувся ІІІ етап Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного триборства серед юнаків та дівчат.

Спортсмени МСДЮСШОР з легкої атлетики гідно представили Миколаїв та вибороли низку нагород найвищого ґатунку:

  • Олеся Кшебіт – 1 місце у триборстві 60м+300м+600м;
  • Анна Обухова – 1 місце у триборстві 60м+50м з/б+300м;
  • Олександр Якубовський – 1 місце у триборстві 60м+стрибки у довжину+стрибки у висоту.

Тренують спортсменів Іван Гриник, Леонід Боровський, Катерина Нікітіна, Алла Ковпак, Марина Чумаченко.