
З 8 по 9 травня у місті Івано-Франківськ відбувся ІІІ етап Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного триборства серед юнаків та дівчат.
Спортсмени МСДЮСШОР з легкої атлетики гідно представили Миколаїв та вибороли низку нагород найвищого ґатунку:
- Олеся Кшебіт – 1 місце у триборстві 60м+300м+600м;
- Анна Обухова – 1 місце у триборстві 60м+50м з/б+300м;
- Олександр Якубовський – 1 місце у триборстві 60м+стрибки у довжину+стрибки у висоту.
Тренують спортсменів Іван Гриник, Леонід Боровський, Катерина Нікітіна, Алла Ковпак, Марина Чумаченко.