Європа більше не надаватиме громадянство росіянам

18:59

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Еврокомиссия, ЕС, Европа, Евросоюз, Украина, Єврокомісія, ЄС, Європа, Євросоюз, Україна,

Європа більше не видаватиме паспорти друзям президента-агресора Володимира Путіна.

Про це заявила голова Європейського парламенту Роберта Мецола 1 березня, передає ТСН.

Вона наголосила, що Європа повинна зробити все можливе, аби не залежати від Росії.

“Європа більше не може залежати від впливу з Кремля. Ми повинні подвоїти зусилля, щоб диверсифікувати наші енергетичні системи для того, щоб мати Європу, яка більше не залежить від автократії. Ми більше не можемо казати, що російські гроші приймаються тут і давати можливості Кремлю купувати вплив.

Такі впливи не повинні мати місце в Європі і більше вони його не матимуть. Ми більше не можемо дозволити собі паспорти путінським друзям в обхід наших систем безпеки”, – заявила вона.

1 березня європейські парламентарі стоячи і оплесками зустрічали президента Володимира Зеленського на засіданні Європарламенту. Український лідер взяв участь у ньому онлайн. Він закликав продемонструвати Україні свою потрібність у ній, оскільки вона на це заслуговує. І український народ вкотре це довів.

“Ми боремося за те, щоб бути рівноправними членами Європи. З нами ЄС буде міцнішим, без вас Україна буде самотня. Доведіть свою силу. Доведіть, що ви разом з нами, доведіть, що ви європейці, тоді життя переможе смерть, а світло темряву”, – заявив Зеленський.

Європарламент ухвалив заявку України на вступ до ЄС. Розпочато спеціальну процедуру вступу.