Є можливість відновити мережі водопостачання в будинках та отримати часткову компенсацію

13:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Важливою інформацією для ОСББ та керуючих компаній поділився в соцмережах Миколаївсьий міський голова Олександр Сєнкевич.
У Миколаєві продовжує діяти Програма з відшкодування витрат на відновлення внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення співвласникам багатоквартирних будинків на 2023-2024 роки. На ці роботи з бюджету міста виділили 10 мільйонів гривень.
У чому суть Програми? Співвласники багатоквартирних будинків можуть отримати часткову компенсацію вартості поточних ремонтів мереж водопостачання та водовідведення, але мова йде про ті, що розташовані лише в підвалах багатоповерхівок, та каналізаційні випуски. Отримати компенсацію можуть як керуючі компанії, так і ОСББ. Кошти повертатимуть за ремонтні роботи, виконані в період дії програми, а сума компенсації складатиме 50% від загальної вартості виконаних робіт та витрачених матеріалів, однак не більше 150 тисяч гривень. Вже є успішні приклади реалізації Програми.
Повідомив міський голова і про результати програми, станом на сьогодні. Так, міське КП «Бриз» відремонтувало водопровідні мережі у шести будинках, а у п’ятнадцяти — проводяться роботи. КЖЕП «Зоря» запланували проведення цих робіт у чотирьох будинках. У двох будинках ТОВ «Керуюча компанія «Ліски-М» оновилися мережі. Аналогічні роботи провели в десяти будинках ТОВ «Перша Миколаївська управляюча компанія» Найбільш активним учасником Програм стала керуюча компанія ТОВ «Місто для людей Миколаїв». Станом на перше червня оновилися мережі в 60 будинках та вже в 150 ремонти тривають чи заплановані на поточний рік.
Також у Програмі взяли участь ОСББ міста – у восьми будинках вже виконані ремонти, а ще шість вже на стадії підготовчих робіт. На зараз вже відшкодували 345 тисяч гривень та направлені на отримання компенсації документи на 925 тисяч гривень. Всі інші будуть отримувати кошти після прийняття робіт відповідною комісією.
“Раджу керуючим компаніям та ОСББ вивчити всі нюанси програми та брати участь, адже це гарна можливість відновити мережі та отримати часткову компенсацію.” – наголосив міський голова.
📌Всю додаткову інформацію можна дізнатись в департаменті ЖКГ за телефоном 53-77-06.