Яна Голуб’ятникова: мистецтво, якщо й не рятує світ, то створює сенси, щоб жити

13:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

4 травня о 14.00 у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбулось відкриття персональної виставки “ОПІВДНІ” херсонської художниці ЯНИ ГОЛУБ’ЯТНИКОВОЇ.
На виставці представлено 30 робіт художниці, переважно квіткового натюрморту.
ЯНА ГОЛУБ’ЯТНИКОВА – українська художниця, членкиня Національної спілки художників України. Закінчила Сімферопольське художнє училище ім. Миколи Самокиша. Основний напрямок творчості художниці – фігуративний живопис, працює вона в стилістиці реалізму, гіперреалізму та імпресіонізму.
За задумом художниці виставка “Опівдні” має актуалізувати прагнення людини спостерігати красу навколишнього світу і розуміння себе в ньому.
“Які б не були буремні часи, – вважає Яна Голуб’ятникова, – ми не можемо просто завмерти та чекати. Квіти квітнуть, незважаючи на те, що летять ракети; і ми можемо слідувати за життям. Мене саму займає питання актуальності виставок у цей час. Але я думаю, що нам потрібно жити зараз і надалі: як трава, яка проростає, незважаючи на те, що в нас холодна весна. Це серйозний виклик смерті – продовжувати жити”.
Тож запрошуємо відвідати виставку та переконатися в тому, що мистецтво, якщо й не рятує світ, то, принаймні, створює сенси для того, щоб жити життя.
Виставка створена за підтримки Благодійної організації “Інша”.