Як поринути у японську культуру в Миколаєві

22:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

15 квітня відвідувачі Миколаївський зоопарк загальнодержавного значення Nikolaev zoo мали чудову можливість відчути майже японську атмосферу в мальовничому куточку “На стику двох культур”. Цікава екскурсія, фотосесія з “японками”, годування японських коропів кої, милування справжніми японськими сакурами, привезеними з Японії отримали всі ті, хто побував на святі. А хто не встиг, то запрошуємо на завтра – 16 квітня о 12.00.

Настав час милування сакурою. Саме зараз найбільш ефектно виглядає один з найцікавіших ландшафтних куточків Миколаївський зоопарк загальнодержавного значення Nikolaev zoo – комплекс «На стику двох культур», в якому розташований ставок з японськими коропами кої. Прикрашають ставок тематичні декоративні скульптури, а відчути справжню атмосферу Японії вам зараз допоможуть квітучі сакури. Вони, до речі, теж справжні японські. Ці дерева передані в дар директору Миколаївського зоопарку Володимиру Топчому на знак дружби директором японського зоопарку Уено (м. Токіо), паном Тошиміцу Дої – нагадали в адміністрації закладу. Квітучі сакури можна побачити також біля вольєрів для тигрів і левів.
Рожеву палітру квітучих рослин в нашому парку доповнюють сливи Пісарді, батьківщиною яких є Західна Азія. Названа рослина на честь ботаніка, який вперше привіз її до Європи з Ірану. Знайти такі квітучі рожеві дерева в зоопарку можна біля павільйону для метеликів. – вказано у повідомленні зоопарку.