Виставку індіанської культури можна побачити в Миколаєві

12:28

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

До дня народження Василя Васильовича Верещагіна 14 (26) жовтня)  та до дня відкриття Америки Христофором (12 жовтня 1492) Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна представив виставку «Індіанці прерій Північної Америки» з приватної колекції Дмитра Єрьоменка.
На прес-конференції, присвяченій відкриттю виставки, директор музею Сергій Росляков розповів про невід`ємний зв`язок народних культур, що утворює яскраву палітру різноманіття життя народів світу. Автор колекції Дмитро Єрьоменко підтримує відносини з індіанськими спільнотами, до речі, в Європі дуже модний цей напрямок. На виставці представлено предмети побуту, одяг, зброю, культові речі індіанців Північної Америки. Все це показали гостям музею.
Заступниця директора МОХМ імені В.В. Верещагіна з наукової роботи Лариса Твєрітінова підкреслила, що за всю історію існування музею виставка індіанської культури відкрилась в стінах музею вперше. Це зовсім інший світ, який можна побачити лише в Америці та Миколаївському обласному художньому музеї імені В.В. Верещагіна.
Наш музей на хвилі мистецтва і єднання культур.