Викрита схема розкрадання 5 млн грн посадовцями Міноборони під час будівництва казарм у Миколаєві

23:21

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Посадовця Міністерства оборони підозрюють у розкраданні бюджетних п’яти мільйонів гривень під час будівництва казарм у Миколаєві. За інформацією правоохоронців, чоловік укладав фіктивні договори про ремонт будівель, в яких би мали проживати військові, а гроші виводив “у тінь”. Самі ж казарми залишились непридатними для використання.

Про це повідомили в Службі безпеки України.

“До оборудки причетні колишній керівник квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України та старший офіцер відділу технічного нагляду за будівництвом вказаної установи. Вони є організаторами механізму розкрадання понад 5 млн грн на будівництві казарм для військовослужбовців на території Миколаївського гарнізону”, — йдеться у повідомленні.

За даними правоохоронців, керівник управління уклав декілька договорів з комерційною структурою на виконання ремонтно-будівельних робіт. Підрядник мав здійснити капітальний ремонт покрівлі, інженерних мереж електропостачання, водопроводу та каналізації у казармах. Проте, роботи не виконали в повному обсязі, перераховані гроші вивели через власні канали, а казарми залишились непридатними для проживання.

“Під час обшуків у приміщеннях Головного управління майна та ресурсів Міноборони, яке є правонаступником Головного квартирно-експлуатаційного управління, та за адресами проживання дев’ятьох фігурантів у Києві та Вінниці правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію з доказами оборудки”, — повідомили у відомстві.

Станом на 3 лютого підозру оголосили лише працівнику відділу технічного нагляду за будівництвом Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ. Йому інкримінують частину другу статті 364 Кримінального кодексу України — зловживання владою або службовим становищем. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі та виплату штрафу в розмірі до 1 млн 342 тис. грн.

Станом на 3 лютого розслідування у справі триває, повідомили в СБУ.