“Воїни світла. Воїни добра”. У Миколаєві відбулося погашення поштового блоку

23:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві відбулась церемонія спецпогашення марки та поштового конверту “Воїни світла. Воїни добра”. Поштовий блок присвячений працівникам служб, які ліквідують наслідки російських ракетних обстрілів та відновлюють інфраструктуру.

Про це повідомляє  Суспільне.

Це перший поштовий випуск Укрпошти в 2023 році.

“Ці марки вшановують наших надзвичайників, які попри небезпеку та ризики для власного життя, повертають у наші оселі світло і тепло, ремонтують кілометри доріг та автошляхів, дають можливість тримати зв’язок з рідними”, — розповіли організатори заходу.

Особливістю нових марки і конверта є застосування елементів, що світяться в ультрафіолетовому випромінені.

“В Україні така технологія при друкуванні поштової продукції застосована вперше”, — говорить директор Миколаївської філії “Укрпошти” Єгор Косоруков.

Для здійснення процедури спецпогашення запросили керівників комунальних та енергопостачальних підприємств Миколаївщини. Вони розписалися на конвертах та поставили штемпель із символічним зображенням електричної лампочки, сердечка та написом “Воїни світла. Воїни добра”.

Наклад поштового блоку складає 300 000 екземплярів. Частину поштової продукції, що була погашена цього разу, традиційно передадуть волонтерам, які продадуть її на відкритому аукціоні. Отримані гроші підуть на потреби Збройних Сил України.