Ворог вперто продовжує обстрілювати Миколаївщину

8:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївська ОВА оприлюднила поточну інформацію щодо ворожих обстрілів області за минулу добу, станом на ранок 22 липня.

🔹Миколаївський район:

Вчора, 21 липня, протягом дня внаслідок ворожих обстрілів Галицинівської громади в селі Українка відбулось загоряння сількогосподарських будівель та техніки, за населеним пунктом села Лимани зайнялися лісові насадження та поля із зерновими. Постраждалих немає.

Вчора, 21 липня, о 17:00 внаслідок обстрілів у селі Калинівка Воскресенської громади відбулось загоряння пожнивних залишків, лісосмуги та чагарників на відкритій території.

Сьогодні, 22 липня, ворожих обстрілів зазнала Первомайська громада. Відомо про влучання в будівлю магазину та гаражний кооператив у смт Первомайське. Близько 05:00 були обстріли села Новомиколаїка. Влучення переважно по відкритих територіях. Постраждалих немає. За попередньою інформацією, орієнтовно з 07:30 відбувалися обстріли в напрямку населених пунктів Киселівки та Максимівки. Інформація про пошкодження та постраждалих уточнюється.

🔹Баштанський район:

Орієнтовно о 20:00, 21 липня, та о 05:00, 22 липня, були обстріли у селі Широке Широківської громади. Влучання були по сільськогосподарським будівлям. Постраждалих немає.

Вдень, 21 липня, о 14:00 обстрілів зазнало селі Зелений Клин Баштанської громади. Так, внаслідок потрапляння боєприпасів та їх уламків за межами населеного пункту виникла пожежа сухої трави та пожнивних залишків.

Продовжуються обстріли сіл по лінії розмежування у Березнегуватській громаді. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.