Ворог намагається продавити оборону на двох східних напрямках – Сухопутні війська

16:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Луганск, Донецк, ДНР, ЛНР, оккупированные территории, ОРДЛО, коронавирус в ДНР
На Лиманському та Бахмутському напрямках війська російської федерації намагаються продавити українську оборону, але зазнають великих втрат.

Як передає Укрінформ, про це Сухопутні війська ЗСУ повідомляють у Фейсбуці.

Під час робочої поїздки у підрозділи, які тримають оборону на найважчих напрямках командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський поспілкувався з командирами, ознайомився із оперативною ситуацією, особливостями дій ворожих військ на певних напрямках та надав рекомендації для покращення оперативної ситуації, щоб завдати ворогу якомога більших втрат.

“На підступах до Бахмута наші військові проявляють неабияку витримку та професіоналізм, що сковує дії противника і приносить велетенські втрати для російських окупантів у людській силі. Завдяки професійним діям наших захисників російські загарбники не можуть прорвати оборону фортеці Бахмут. Українські захисники демонструють абсолютну, відданість та відвагу задля захисту українських громадян”, – ідеться у повідомленні.

Сирський нагородив захисників за мужність, хоробрість та кмітливість проявленні під час запеклих боїв з російським агресором на сході.