ВООЗ закликала знову носити маски через COVID

9:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Маска, вирус

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) радить повернутися до дотримання маскового режиму та соціального дистанціювання для уникнення зараження на COVID-19. Бути обачними у п’ятницю, 5 січня, закликав у Twitter (X) генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреїсус.

Захворювання дихальних шляхів, спричинені COVID19, грипом та іншими патогенами, зростають у багатьох країнах протягом кількох тижнів, і очікується, що це продовжиться після останніх свят”, – йдеться в повідомленні.

Керівник ВООЗ нагадав про такі дієві засоби захисту як маски, вакцинація та тестування.

“Обов’язково пройдіть тестування та за потреби зверніться за допомогою, оскільки лікування COVID-19 може запобігти важким захворюванням і смерті. Продовжуйте використовувати маски, вентиляцію та дистанцію, щоб зменшити вплив, і переконайтеся, що ви та ваші близькі зробили щеплення проти COVID-19 та грипу”, – рекомендував Гебрейєсус.

Нагадаємо, на початку грудня повідомлялося, що в Україні щотижня госпіталізують у середньому по 4200 пацієнтів з гострими респіраторними вірусними інфекціями. Захворюваність на коронавірус серед них займає до 35%, але статистика щотижня зростає.