Волонтери Центру підтримки бізнесу допомагають нужденним

13:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаїв останніми тижнями не обстрілюють. Проте гуманітарна ситуація залишається напруженою: багато людей втратили роботу чи основний дохід, багато з них вимушені користуватися усіма наявними соціальними благами.

Партнери гуманітарного штабу Центру підтримки бізнесу (German Food Bridge, BMEL Food Aid Coordination Unit for Ukraine (Koordinierungsstelle für Lebensmittelhilfen) та Агроторгівля України/Agritrade Ukraine) не залишилися осторонь і підготували великий вантаж допомоги. 

Нещодавно цей вантаж з Німеччини прибув до Миколаєва. Макарони, печиво, солодощі, соуси, молоко та багато інших смаколиків передали європейські благодійники незламному місту корабелів. За допомогою волонтерів вантаж було розфасовано та передано до всіх нужденних.

Потужну продовольчу допомогу, завдячуючи керівництву громади, також відчули жителі Веснянської ОТГ під Миколаєвом – кожен з них отримав харчовий набір.

Підтримано і “театральний фронт” – працівники Миколаївського академічного художнього драматичного театру також отримали допомогу з цього вантажу.

Не забуті маломобільні миколаївці – набори для них були адресно передані гумштабом Центру підтримки бізнесу до організації людей з інвалідністю. Також гуманітарна допомога передана сім’ям з малюками та людям похилого віку.