Водопровідну воду в Миколаєві та області знову дослідили: що виявили

9:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві впродовж останнього місяця проби води не відповідали нормативним значенням за санітарно – хімічними показниками (загальна жорсткість, хлориди, сульфати, сухий залишок) та періодично – за мікробіологічними. Тобто, вода в централізованій мережі міста Миколаїв непридатна для питних потреб.

В м. Очаків з досліджених 12 проб води відібраної з водопровідної мережі та споруд на ній не відповідали нормативним значенням 50% проб за санітарно – хімічними показниками (хлориди) та 16,7% за мікробіологічними.

Зі свердловин та водопровідної мережі в селах Дмитрівка, Куцуруб та Парутино Куцурубської ТГ також досліджено по 12 проб води на санітарно – хімічні та мікробіологічні показники, із них всі проби не відповідали нормативам по мікробіологічних показниках та 10 проб по санітарно – хімічних (загальна жорсткість, хлориди, сухий залишок).

В м. Снігурівка досліджено на мікробіологічні показники 8 проб води з водозабірних свердловин та водопровідної мережі. За отриманими протоколами досліджень 3 проби води не відповідали нормативам по мікробіологічних показниках.