Вночі на День міста Миколаїв знову обстріляли

10:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївська ОВА оприлюднила поточну інформацію щодо ворожих обстрілів області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 10 вересня.

🔹м. Миколаїв

Вночі, 10 вересня, близько 01:10 Миколаїв зазнав обстрілів. Попередньо без жертв та постраждалих. Інформація про пошкодження уточнюється.

🔹Миколаївський район

Вдень, 9 вересня, орієнтовно о 14:00 під ворожими обстрілами перебували смт Первомайське та с. Засілля Первомайської громади. Влучення по відкритих територіях. Постраждалих та руйнувань немає.

Вчора, 9 вересня, обстрілів зазнало с. Миколаївське Шевченківської громади. Інформація про пошкодження уточнюється. Внаслідок обстрілів у населеному пункті відсутнє світло.

🔹Баштанський район

Зранку, 10 вересня, близько 05:30 були обстріли за межами сіл Червона Долина та Широке Широківської громади. Постраждалих немає.

Тривають обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. Вчора, 9 вересня, у с. Калуга, внаслідок артилерійського обстрілу виникла пожежа сухої трави та чагарників за межами населеного пункту. Без постраждалих.

🔹Вознесенський район

За інформацією ОК «Південь», вдень, 9 вересня, було випущено крилату ракету Х-31 з ворожого літака по відкритій місцевості у Вознесенському районі. Без жертв.

🔹У Первомайському районі день та ніч пройшли відносно спокійно.

За інформацією районних військових адміністрацій та ГУ ДСНС України у Миколаївській області.