Вниманию николаевцев. Разного рода объявления

До уваги мешканців Центрального району м. Миколаєва!
ТОВ «ВалАн» повідомляє, що з 01.03.2020 р. на виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради №155 від 18 лютого 2020 р. «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення)», на підставі звернення керівників підприємств — виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів, для можливості забезпечення санітарного стану у місті, відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 №1010, керуючись п.2 ч.3 ст.4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189-VIII, пп. 2 п.»а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради вирішив:
1. Встановити підприємствам — виконавцям послуг з вивезення твердих побутових відходів тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення) в наступних розмірах: ТОВ «ВалАн» — 123,71 грн./куб. м.
2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 22.03.2019 №240 «Про тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів» та від 17.04.2014 №343 «Про коригування тарифів на послуги із захоронення, перевезення та вивезення ТПВ для споживачів м. Миколаєва».
3. Керівникам підприємств — виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів повідомити споживачів про зміну тарифів.
Адміністрація ТОВ «ВалАн»

***

Увага! Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради (Замовник) та КП ГПВ АПБ (Виконавець) повідомляють про проведення громадських слухань проекту містобудівної документації «Детальний план території частини мкр Балабанівка в Корабельному районі м. Миколаєва», відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555.
Проект містобудівної документації для ознайомлення розміщено на офіційному сайті Миколаївської міської ради.
Експозиція проекту детального плану території частини мкр Балабанівка в Корабельному районі м. Миколаєва розміщена у приміщенні департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради на другому поверсі міськвиконкому за адресою: вул. Адміральська,20.
Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 31.03.2020.
Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції надавати до департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради: 54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. № 265 і на електронну адресу: arc_nikolaev@mkrada.gov.ua у термін 30 (тридцять) календарних днів, визначений законодавством з дня оприлюднення в засобах масової інформації.

***

ОГОЛОШЕННЯ
Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради (вул. Адм. Макарова,7) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
— головного спеціаліста відділу з впровадження нових форм управління житловим господарством управління житлового господарства департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради (1 од).
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта першого та другого рівнів або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (технічного спрямування); бажано досвід роботи в сфері житлового господарства міста; високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet, бажано досвід роботи з системами електронного документообігу);
— головного спеціаліста відділу екології управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради (1 од).
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта першого та другого рівнів або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (за напрямком підготовки «Екологія» чи «Хімія»); бажано досвід роботи в сфері виконання хімічних та фізичних досліджень або охорони навколишнього природного середовища; високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet, бажано досвід роботи з системами електронного документообігу).
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за тел. 47-40-18. Термін прийняття документів — протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

***

Шановні мешканці Корабельного району!
КП «Обрій-ДКП» повідомляє, що з 01.03.2020 р., на виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради № 155 від 18 лютого 2020 р. «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення)», вартість послуги для всіх категорій споживачів встановлено – 129,00 грн /куб.м (з ПДВ).
Адміністрація КП «Обрій-ДКП»

***

Шановні мешканці міста Миколаєва!
КП «Миколаївкомунтранс» повідомляє, що з 01.03.2020 р. на виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради № 155 від 18 лютого 2020 р. «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення)» вартість послуги для всіх категорій споживачів встановлено – 123,40 грн /куб.м (з ПДВ).
Адміністрація КП «Миколаївкомунтранс»

***

Важлива інформація
До постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» (далі — Порядок) внесено зміни, якими передбачено здійснення направлення на реабілітацію дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто це дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами.
Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління соціального захисту населення:
l заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи разом з копіями: паспорта громадянина України та свідоцтва про народження або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
l індивідуальну програму реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
l виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/0);
l паспорта громадянина України законного представника дитини з інвалідністю.
Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до ІПР, у якій зазначається обсяг та строки їх проведення.
Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження І та ІІ ступеня – 16 тис. гривень, ІІІ ступеня – 25 тис. грн.
Крім цього, на сьогодні діти з інвалідністю (усіх нозологічних форм захворювання) також можуть бути забезпечені реабілітаційними послугами відповідно до Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80 зі змінами. Даний Порядок визначає механізм надання особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю, та/або дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою попередження інвалідності), послуг із комплексної реабілітації (абілітації) в реабілітаційних установах комунальної та державної форми власності.
Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю, розміщений на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.) у розділі «Інвалідність» – «Реабілітація дітей з інвалідністю», можливий для ознайомлення законних представників дітей з метою обрання із зазначеного списку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами згідно з індивідуальними програмами реабілітації та особисто записатися на курс реабілітації.

За повною інформацією
звертатись до:
— Управління соціальних виплат і компенсацій Центрального району
вул. Декабристів, 25,
телефон 47-59-29
— Управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району
вул. Новобудівна, 1,
телефон 60-08-78
— Управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району
вул. Морехідна, 9,
телефон 34-61-59
— Управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району
вул. Миколаївська, 26,
телефон 58-61-22
Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

***

Оголошення
Публічне представлення інформації про виконання показників міського бюджету за 2019 рік адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради відбудеться 5 березня 2020 року у великому залі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, вул. Адміральська, 20.
Початок заходу о 9.00, черговість виступу — № 11 (о 12.20).

***

Оголошення
Публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2019 рік управлінням комунального майна Миколаївської міської ради відбудеться 5 березня 2020 року у великому залі виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 о 9:00, черговість виступу — №20.

***

Відповідно до вимог ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» управління капітального будівництва Миколаївської міської ради (просп. Центральний, 135) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
— головний спеціаліст відділу юридичного та організаційно-кадрового забезпечення (1 одиниця).
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
— повна вища юридична освіта;
— знання діловодства;
— знання чинного законодавства у сфері будівництва, публічних закупівель;
— складання договорів;
— ведення господарської діяльності управління;
— вільне володіння державною мовою.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 53-31-22.
Термін прийняття документів — протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

***

ЧАСТНЫЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ

Продаю
*2-комн. кв. в районе БСМП, 1-комн. кв. в районе БАМа. Тел.: 073-467-40-88, 096-195-48-51
Куплю
*Мягкую мебель, бытовую технику б/у. Недорого и сразу. Тел.: 59-35-72, 097-622-11-64
*Бытовую технику на запчасти, мебель. Дорого. Тел. 096-727-03-60
*Мальчика йоркширского терьера (щенка). Будет любимцем семьи. Не позже 28 февраля. Тел. 095-900-30-61 (Анна)
Услуги
*Качественная перетяжка мягкой мебели. Комплексный ремонт. Гарантия. Продается мягкая мебель после перетяжки. Работаем по области. Доступные цены. Пенсионерам — скидки. Тел.: 59-35-72, 097-622-11-64
*Ремонт холодильников. Тел.: 72-07-08, 096-344-85-16
*Недорого. Памятники из чёрного гранита и мраморной крошки, фотокерамика. Все виды услуг. Адрес: ул. Спасская, 25а. Тел.: 063-765-65-98, 066-545-56-77
*Ремонт телевизоров с гарантией. Тел.: 36-52-29, 068-252-22-51, 063-017-76-91
*Ремонт телевизоров всех марок. Выезд за город. Тел.: 59-08-31, 066-672-93-97
*Ремонт телевизоров. Установка и наладка телеантенн. Тел.: 64-74-46, 067-386-42-99
*САНТЕХРАБОТЫ. Тел. 095-431-48-04
*Комфортабельные пассажирские перевозки по Украине. Тел. 066-673-34-91 (Леонид)
*Ремонт холодильников, стиралок, телевизоров на дому. Недорого и с гарантией. Пенсионерам — скидки. Тел. 095-452-25-87
*Ремонт мягкой мебели на дому с гарантией. Пенсионерам — скидки. Тел .063-157-08-76
Разное
*Репетитор по истории с большим опытом работы. Подготовка к ВНО (ЗНО). Тел: 067-947-60-23, 37-72-12
*Втрачений студентський квиток, виданий ЧДУ ім. П. Могили на ім’я Тарасової Анастасії Олександрівни, вважати недійсним