Внесок в енергетичну безпеку міста: завдяки модернізації інфраструктури ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” щосезону може економити 15% електроенергії

12:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Про це у рамках тижня сталої енергії розповів директор підприємства Микола Логвінов.
За його словами, встановлювати нове, енергоефективне обладнання допомагають наші партнери.
Енергоефективність не є чимось ефемерним. ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» давно рухається цим шляхом і закликає інших підходити до використання енергоресурсів зважено та економно. Завдяки модернізації обладнання в котельних ми спожили і споживатимемо у майбутньому на 15% менше електроенергії, економлячи власні кошти, та скорочуючи загальне споживання ресурсів. Це нам вдалося реалізувати, зокрема, завдяки допомозі данського уряду та наданому обладнанню”, – сказав керівник.
Загалом в опалювальному сезоні 2023-2024 рр. вдалося зекономити близько 1,8 млн кіловат електроенергії. У грошовому виразі економія склала понад 14 млн грн. І ця сума щороку лише зростатиме, адже ціна на електроенергію для юридичних споживачів дорожчає.
Зазначимо, що минулоріч фахівці “Миколаївоблтеплоенерго” встановили на 30 об’єктах теплопостачання 13 підживлювальних станцій та 44 мережеві насоси з частотними перетворювачами, з яких 12 закуплені «Миколаївоблтеплоенерго» за власні кошти.
«Ми не плануємо зупинятися, у нас амбітні плани щодо втілення інших енергоефективних ідей. Як показує сьогодення, наше підприємство йде правильним шляхом, тож далі – тільки більше», – резюмує Микола Логвінов.